Niceboy ION ORBIS Motion Sensor

Niceboy ION ORBIS Motion Sensor; Automatizace a zabezpečení vaší chytré domácnosti; Bezdrátový senzor Niceboy ION ORBIS Motion Sensor detekuje pohyb pro automatické zapínání dalších chytrých zařízení nebo k zabezpečení domácnosti. Pro použití senzoru je nezbytná c ... více
Objednací kód: C4-0000000000796
Kód výrobce: orbis-motion-sensor
Výrobce: NONAME
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 412 Kč
Cena s DPH: 499 Kč
Porovnání Oblíbené

Niceboy ION ORBIS Motion Sensor

Automatizace a zabezpečení vaší chytré domácnosti

Bezdrátový senzor Niceboy ION ORBIS Motion Sensor detekuje pohyb pro automatické zapínání dalších chytrých zařízení nebo k zabezpečení domácnosti. Pro použití senzoru je nezbytná centrální řídící jednotka Niceboy ION ORBIS Bridge, která senzor zapojí do systému chytré domácnosti Niceboy ION. Veškeré nastavení senzoru i propojení s dalšími produkty pak provádíte rychle a jednoduše ve společné mobilní aplikaci.

Chytrý senzor pohybu nejen pro zabezpečení domácnosti
Niceboy ION ORBIS Motion Sensor s vysoce přesným infračerveným senzorem pro detekci pohybu vám pomůže s automatizací zabezpečení interiéru a exteriéru. Pohybový senzor odhalí nežádoucí narušení prostoru a automaticky odešle upozornění prostřednictvím aplikace Niceboy ION na mobilní telefon. Niceboy ION ORBIS Motion Sensor zvládne pokrýt velkou plochu, může se pochlubit širokým 150° zorným polem s dosahem až 7 metrů.

Jednoduché zapojení během okamžiku
Instalaci Niceboy ION ORBIS Motion Sensor zvládnete během okamžiku. Pro připojení senzoru k síti vaší chytré domácnosti je ale nutné mít centrální řídící jednotku Niceboy ION ORBIS Bridge. K instalaci není potřeba žádné nářadí, senzor se pomocí dodávané samolepící pásky jednoduše připevní na vybrané místo. Celým procesem procesem zapojení vás posléze provede mobilní aplikace Niceboy ION, ve které provádíte nastavení i propojení senzoru s dalšími vašimi chytrými spotřebiči.

Přes mobilní aplikaci Niceboy ION ovládáte senzory i celou domácnost
Kompletní ovládání senzoru Niceboy ION ORBIS Motion Sensor naleznete v mobilní aplikaci Niceboy ION, která navíc podporuje mnoho jazyků (včetně češtiny a slovenštiny). Z aplikace kromě senzorů ovládáte i všechny produkty chytré domácnosti Niceboy ION a jejich ovládání lze sdílet i mezi ostatní členy domácnosti. Ze svého telefonu si u zařízení pohodlně nastavíte parametry, vytvoříte chytré scénáře, časové plány nebo zorganizujete svá zařízení do skupin. Na váš telefon také chytrá zařízení Niceboy ION posílají upozornění a informace o změnách stavu, takže máte vždy přehled, co se ve vaší domácnosti děje.

Zapojte jej do chytrých scénářů ve vaší automatizované domácnosti
Po připojení k centrální jednotce ION ORBIS Bridge můžete senzor propojit s dalšími smart zařízeními ve vaší síti chytré domácnosti a naměřené hodnoty využít pro spouštění dalších chytrých produktů a automatizaci vaší chytré domácnosti (například automatické zapnutí světel v případě zjištění aktivity). Automatické scénáře nastavíte jednoduše během okamžiku ve své mobilní aplikaci Niceboy ION. Možností chytrých scénářů je celá řada, automatizace domácnosti totiž nebyla nikdy jednodušší a zábavnější.

Otevřený systém chytré domácnosti s ovládáním v aplikaci Niceboy ION
Ovládání a propojování vašich produktů ION probíhá jednoduše a pohodlně v mobilní aplikaci Niceboy ION. Řada chytrých senzorů ION ORBIS se ale navíc může pochlubit otevřeností svého systému, protože podporuje protokoly ZigBee 3.0, Bluetooth i MESH. Díky kompatibilitě s vícero protokoly budete tak moci do své sítě chytré domácnosti zapojit ještě více zařízení.

Výdrž baterie 2 roky - Napájení zajišťuje baterie CR2 s nízkou spotřebou energie, která vydrží až dva roky.
Upozornění na nízký stav baterie - Při nízkém stavu baterie odešle senzor upozornění na váš mobilní telefon.
Kompatibilita s Google Assistant - Niceboy ION ORBIS Motion Sensor je kompatibilní s hlasovým asistentem Google Assistant.

Obsah balení

 • Snímač pohybu
 • samolepka 3M
 • Návod k obsluze

Parametry

 • Model: ORBIS Motion sensor
 • Rozměry: 43 x 38 x 36 mm
 • Bezdrátový protokol: Zigbee
 • Baterie: CR2
 • Maximální detekční vzdálenost: 7 m
 • Maximální detekční úhel: 150°
 • Provozní teplota: -10° - +50°C (14° - 122°F )
 • Provozní vlhkost: 0 - 95% RV, bez kondenzace vlhkosti
 • Maximální vysílací výkon (Zigbee): 9,99 dBm
 • Pracovní frekvence: 2400 MHz - 2483,5 MHz
-|CZ|SK|EN
Ostatní
Chytrá domácnost kompatibil Ano
Rozšiřitelnost Otevřený systém
Ostatní
Kompatibilita ZigBee