TrueLife NannyCam R4

  TrueLife NannyCam R4 – Nejpozornější chůvička, která vidí všude Vědět o každém pohybu a nádechu děťátka je pro rodiče jednou z nejdůležitějších věcí. Zdatným pomocníkem ji ... více
Objednací kód: C4-0000000003085
Kód výrobce: TTLVMMNCR4NNWA
Výrobce: NONAME
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 2 392 Kč
Cena s DPH: 2 894 Kč
Porovnání Oblíbené

 

TrueLife NannyCam R4 – Nejpozornější chůvička, která vidí všude

Vědět o každém pohybu a nádechu děťátka je pro rodiče jednou z nejdůležitějších věcí. Zdatným pomocníkem jim v tom bude TrueLife NannyCam R4, 360° rotační chůvička s možností obousměrné komunikace. Miminko s ní budete mít stále pod dohledem  na vzdálenost 300 m, a to na velkém 3.2“ LCD displeji rodičovské jednotky. Chůvičce nic neunikne, ohlídá teplotu v místnosti či připomene čas krmení. Jakmile se setmí, aktivuje automaticky noční režim a poskytne dokonalý obraz i v největší tmě. Když je děťátko neklidné, ukonejší ho přednastavenými ukolébavkami. Baterie vydrží opravdu dlouho a VOX režim ji umí ještě uspořit díky zapnutí displeje pouze tehdy, když se něco děje. Pro maximální pokrytí je možné k rodičovské jednotce připojit až 4 kamery. Chůvičku uchytíte pomocí přibalené sady na zeď nebo lze dokoupit speciální držák, který stačí kamkoliv omotat.

 

Vidí všechno a všude

360° rotační chůvička je konstruována tak, že s ní lze pomocí rodičovské jednotky otáčet a vidět do každého zákoutí místnosti. Horizontálně se umí zařízení otáčet o 355°, vertikálně pak o 105°. V kombinaci se širokoúhlou čočkou tak vidí celých 360°. Jakmile se setmí, tento stav detekuje a automaticky se přepne do režimu nočního vidění, kdy díky infračerveným diodám poskytuje kvalitní obraz i za takto ztížených podmínek. Pro maximální pokrytí prostoru, kde se dítě vyskytuje, lze k rodičovské jednotce připojit až 4 kamery.

 

 

Dokonalý přehled

Perfektní přehled o tom, co se děje v pokoji děťátka poskytuje čisté a jasné video přenášené na velký 3.2“ LCD displej rodičovské jednotky s dosahem až 300 m. Chůvička rovněž umí detekovat teplotu v místnosti a upozornit, pokud by došlo k nežádoucí změně. Ač mají rodiče zpravidla dobu krmení již zautomatizovanou, určitě není na škodu mít pomocníka, který krmení připomene. Na rodičovské jednotce lze tuto funkci nastavit a hodí se například i při podávání léků.

 

 

Dlouhá výdrž a klidný spánek

Chůvička má v sobě nahráno pět ukolébavek, které děťátku můžete pustit pro ukonejšení. Máte však i možnost uklidnit ho vlastním hlasem díky obousměrné komunikaci. Rodičovskou jednotku s sebou bez obav noste, její výdrž je velká, činí až 8 hodin při zapnuté obrazovce a až 12 hodin v úsporném režimu. Ten poskytuje VOX režim, který baterii šetří tím, že displej zapne jen ve chvíli, kdy se něco děje. Na rodičovské jednotce můžete tento režim kdykoliv aktivovat či deaktivovat pomocí vlastního VOX tlačítka. Snadné je na chůvičce ovládání i připevnění. Buď lze využít přibalené soupravy pro montáž na zeď, případně dokoupit speciální držák TrueLife NannyCam Holder, který stačí jen obmotat okolo povrchu.

 

 

Vertikální i horizontální otáčení

Kamera chůvičky se umí otáčet horizontálně o 355° a vertikálně o 105°. Díky širokému pozorovacímu úhlu ale umožní vidět celých 360° horizontálně a 115° vertikálně. Rozhodně vám tedy nic neunikne, dohlédnete do každého zákoutí.

 

 

3.2″ LCD displej

Rodičovská jednotka je vybavena krásným a perfektně čitelným 3.2″ LCD displejem.

 

 

Dosah rodičovské jednotky

Pohybujte se svobodně až do vzdálenosti 300 metrů, tak velký je totiž dosah rodičovské jednotky.

 

 

Automatické noční vidění

Chůvička detekuje moment, kdy se setmí a automaticky sepne noční režim. I ve tmě tak máte dokonalý přehled o svém dítěti.

 

 

VOX funkce

Tato funkce umí šetřit baterii tím, že obrazovku rodičovské jednotky či telefonu rozsvítí jen ve chvíli, kdy se něco děje. Pro její rychlé zapnutí či vypnutí stačí využít tlačítka na rodičovské jednotce.

 

 

Detekce teploty

Senzor na kameře chůvičky umí rozpoznat teplotu v místnosti a hodnoty zobrazit na displej rodičovské jednotky.

 

 

Čas na krmení

Rodičovská jednotka disponuje funkcí, která upozorní na čas krmení nebo dobu, kdy je potřeba podat léky.

 

 

Obousměrná komunikace

Ani nepatrný zvuk vám díky chůvičce neunikne, navíc lze díky možnosti obousměrné komunikace děťátko na dálku vlastním hlasem ukonejšit.

 

 

Ukolébavky

Chůvička má v sobě nahráno 5 ukolébavek, které pomohou dítě uklidnit či uspat.

 

 

Dostatečná výdrž baterie

Baterie rodičovské jednotky je opravdový držák. Zvládne provoz až 8 hodin při zapnuté obrazovce a až 12 hodin v úsporném režimu VOX.

 

 

Flexibilní uchycení

Balení obsahuje montážní sadu pro její uchycení na zeď. Možné je dokoupit i praktický držák TrueLife NannyCam Holder, který jednoduše obmotáte třeba za pelest dětské postýlky. Pro jeho skladnost se hodí i na cesty.

 

 

Více kamer pro větší přehled

Pro pokrytí vícero prostorů a maximální přehled lze dokoupit až 4 kamery a napárovat je na rodičovskou jednotku.

 

 

Parametry TrueLife NannyCam R4

Pozorovací úhel:   90°

Otáčení kamery horizontálně:    355° (umožňuje zobrazení v úhlu 360°)

Otáčení kamery vertikálně:    105° (umožňuje zobrazení v úhlu 115°)

Automatické noční vidění:    Ano (viditelnost až 5 m)

Dosah:    Až 50 m uvnitř budov / až 300 m na volném prostranství

Rozlišení videa:    640 × 480

Velikost displeje:    3.2“ IPS LCD

Rozlišení displeje:    320 × 240

Baterie rodičovské jednotky:    1500 mAh (až 8 hodin se zapnutou obrazovkou / až 12 hodin s VOX režimem)

Vstup napájení:    USB-C (potřebné adaptéry v balení)

Spotřeba energie:    5 V, 1 A

Rozměry (dětská j.):    70 × 105 × 80 mm

Rozměry (rodičovská j.):    120 × 71 × 18 mm

Hmotnost (dětská j.):    170 g

Hmotnost (rodičovská j.):    120 g

Volitelné příslušenství:    Držák - TrueLife NannyCam Holder, Dodatečná dětská jednotka (kamera)

Další funkce:    Detekce teploty, automatické noční vidění, ukolébavky, VOX režim (režim spánku), obousměrná komunikace, nastavení připomínky krmení, možnost spárovat až 4 kamery

Obsah balení


  • Kamera (dětská jednotka)

  • Rodičovská jednotka

  • 2 × USB adaptér

  • 2 × USB-C kabel

  • Příslušenství pro uchycení na zeď

  • Návod + bezpečnostní instrukce

-|CZ|SK|EN