TrueLife NannyCam R5

  TrueLife NannyCam R5 – Rotační chůvička, které nic neunikne Děti chce mít každý rodič stále pod dohledem, ať už se jedná o miminka nebo starší ratolesti. 360° rotační ... více
Objednací kód: C4-0000000003082
Kód výrobce: TLVMMNCR5NNWA
Výrobce: NONAME
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 2 636 Kč
Cena s DPH: 3 189 Kč
Porovnání Oblíbené

 

TrueLife NannyCam R5 – Rotační chůvička, které nic neunikne

Děti chce mít každý rodič stále pod dohledem, ať už se jedná o miminka nebo starší ratolesti. 360° rotační chůvička TrueLife NannyCam R5 je dokonalým pomocníkem monitorujícím každý pohyb a zvuk. Vysoké rozlišení 720p kamery poskytuje perfektně čistý obraz, jež přenáší do rodičovské jednotky s 5″ LCD displejem a dosahem až 300 m. Díky automatickému nočnímu vidění vám nic neunikne ani za tmy. Z rodičovské jednotky, která je kompletně v češtině, lze snadno ovládat rotaci chůvičky a nahlédnou tak do každého zákoutí třeba ve chvíli, kdy LED indikace zvuku oznámí, že se v pokoji dítěte něco děje. Chůvička disponuje také detekcí teploty, 8 ukolébavkami či možností obousměrné komunikace a funkcí připomenutí krmení. Ačkoliv má baterie dlouhou výdrž, ještě víc ji šetříte zapnutím VOX režimu.

 

Dohlédne do všech koutů

Pomocí rodičovské jednotky si 360° rotační chůvičku TrueLife NannyCam R5 nasměrujete přesně tam, kam potřebujete vidět. A to  na vzdálenost 300 metrů. Umí se totiž otáčet horizontálně o 330° a vertikálně o 135°. V kombinaci se širokoúhlou čočkou tak vidí celých 360°. Perfektně čisté a ostré zobrazení zajišťuje 5“ LCD displej a vysoké rozlišení kamery 720p. Díky infračerveným diodám a automatickému nočnímu vidění, které se aktivuje hned, jakmile padne tma, máte neustále dokonalý obraz a přehled o miminku.

 

Šikovné funkce

Chůvička disponuje hned několika funkcemi, které určitě oceníte. Rozsvícením barevné LED indikace zvuku na rodičovské jednotce vás ihned upozorní, jakmile zaznamená sebemenší zvuk v pokoji děťátka. Rovněž monitoruje teplotu místnosti a v případě znatelné změny vás o tomto zpraví. Někdy je dítě potřeba ukonejšit, což lze i prostřednictvím možnosti obousměrné komunikace nebo spuštěním některé z 8 přednastavených ukolébavek. Jako pomůcka pro rodiče slouží rovněž funkce pro připomenutí krmení.

 

Dlouhá výdrž a flexibilita

Chůvička je v případě potřeby připravena pro připojení až 4 kamer k rodičovské jednotce. Ta vydrží skutečně dlouho v provozu, se zapnutou obrazovkou zvládne až 8 hodin. V úsporném VOX režimu je to pak až 16 hodin. Tento režim šetří baterii a rozsvítí displej rodičovské jednotky až v momentě, kdy chůvička zaznamená nějaký zvuk. Chůvičku lze přidělat na stěnu pomocí přiložené montážní soupravy nebo je možné dokoupení speciálního držáku TrueLife NannyCam Holder. U něj postačí pouze jeho obmotání například kolem rámu postýlky. Čistě, bez vrtání a klidně i na cestách.

 

Vertikální i horizontální otáčení

Kameře nic neunikne, dokáže se horizontálně otáčet o 330° a vertikálně o 135°. Díky širokému pozorovacímu úhlu ale umožní vidět celých 360° horizontálně a 180° vertikálně.

 

Čistý obraz v 720p

Obraz přenášený do rodičovské jednotky má tu nevyšší kvalitu díky rozlišení kamery 720p.

 

5″ LCD displej

Pětipalcový LCD displej rodičovské jednotky s rozlišením 720p je velký a dokonale čitelný.

 

Automatické noční vidění

Jakmile padne tma, automaticky se aktivují infračervené diody a režim nočního vidění. O dítěti tak máte přehled i po setmění.

 

Dosah rodičovské jednotky

Pohybujte se, jakkoliv potřebujete, dosah rodičovské jednotky je až 300 metrů.

 

Detekce teploty

Kamera chůvičky je vybavena senzorem pro detekci teploty a následně hodnoty přenáší na displej rodičovské jednotky.

 

Čas na krmení

O krmení se dítě většinou přihlásí samo, pro každý případ je však chůvička vybavena možností upozornění, že je čas krmení. Lze ji využít i v případě, když podáváte léky.

 

Úsporný VOX režim

I když je obrazovka rodičovské jednotky zhasnuta, chůvička nespí. V případě, že se něco děje, upozorní vás.

 

Výdrž baterie až 16 hodin

Rodičovská jednotka vydrží v provozu až 8 hodin, má-li zapnutou obrazovku. Dvojnásobnou dobu, tedy 16 hodin zvládne v případě, že je aktivovaný režim VOX.

 

Obousměrná komunikace

Obousměrný přenos zvuku umožňuje nejen poslouchat, co se děje v pokojíčku dítěte, ale také můžete k dítěti promluvit a na dálku ho ukonejšit svým hlasem.

 

Ukolébavky

Pro lepší spánek a zklidnění dítěte je chůvička vybavena 8 ukolébavkami.

 

Uchycení kamkoliv

Chůvičku lze uchytit na zeď díky montážní sadě, která je součástí balení. Nebo pouhým obmotáním, například nad postýlku, díky dokoupitelnému držáku TrueLife NannyCam Holder.

 

Více kamer, větší přehled

Chcete-li mít ještě větší přehled, můžete si na rodičovskou jednotku napárovat až 4 kamery.

 

Parametry TrueLife NannyCam R5

Pozorovací úhel :100 °

Otáčení kamery horizontálně:   330° (umožňuje zobrazení v úhlu 360°)

Otáčení kamery vertikálně:    135° (umožňuje zobrazení v úhlu 180°)

Automatické noční vidění:    Ano (viditelnost až 5 m)

Dosah:    Až 50 m uvnitř budov / až 300 m na volném prostranství

Rozlišení videa:   HD (1280 × 720)

Rozlišení videa:    Full HD 1080p (1920 × 1080 12 fps) VGA (640 × 360 12 fps)

Velikost displeje:    5“ IPS LCD

Rozlišení displeje:   HD (1280 × 720)

Baterie rodičovské jednotky:   3050 mAh

Výdrž baterie:    Až 8 hodin se zapnutou obrazovkou / až 16 hodin s VOX režimem

Vstup napájení    5 V, 1,2 A

Rozměry (dětská j.):    71 × 71 × 116 mm

Rozměry (rodičovská j.):    162 × 86 × 22 mm

Hmotnost (dětská j.):    218 g

Hmotnost (rodičovská j.):    206 g

Volitelné příslušenství:    Držák - TrueLife NannyCam Holder

Dodatečná dětská jednotka (kamera)

Další funkce:    Detekce teploty, automatické noční vidění, ukolébavky, VOX režim (režim spánku), obousměrná komunikace, nastavení připomínky krmení, LED indikace hluku, možnost spárovat až 4 kamery

Obsah balení


  • Kamera (dětská jednotka)

  • Rodičovská jednotka

  • 2× adaptér s USB-C

  • Příslušenství pro uchycení na zeď

  • Návod + bezpečnostní instrukce

-|CZ|SK|EN